Наші проекти

Одне з головних завдань фонду – це координація благодійної діяльності меценатів, волонтерів та об`єднання всіх небайдужих для допомоги дитячим установам, лікарням, дитячим соціальним, спортивним та освітнім організаціям, та окремим дітям та сім`ям, які потребують допомоги для вирішення гострих соціальних та медичних проблем.

Дитячі лікарні

Допомога дитячим лікарням для забезпечення необхідним обладнанням та ліками. 

Соціальні установи

Допомога дитячим будинкам та іншим соціальним установам для забезпечення всім необхідним. 

Спортивні та оздоровчі організації

Сприяння в роботі дитячих спортивних та оздоровчих організацій. 

Творчі та соціальні гуртки

Підтрика дитячих творчих та соціальних гурків. 

Скарбничка фонду

Скарбничка фонду зберігає та розподіляє пожертвування благодійників, які довіряють нам самостійно спрямовувати кошти на термінові благодійні потреби і проекти, які на наш погляд найбільш гостро потребують допомоги. У скарбничку надходять ваші пожертви як з цільовим призначенням так і не пов’язані з опублікованими на сайті зборами.

Волонтерська допомога

Волонтерська допомога – це не тільки можливість допомогти людям і суспільству, але також і самореалізація, можливість вчитися і розвиватися, нове коло спілкування і навіть можливість отримати нову професію і кар’єру.

Ви керуєте авто? Знаєте іноземні мови? Можете писати статті? Фотографувати? Створювати дизайн? Ви сповнені ідей? Ви просто відповідальна людина, що має бажання допомогти? Приєднуйтесь до діяльності фонду та до наших волонтерських проектыв! Слідкуйте за нашими анонсами та заповнюйте анкету!

Новини та Проекти

Допоможемо Аріані побороти вроджений сколіоз!

Допоможемо Аріані побороти вроджений сколіоз!

Допоможемо Аріані побороти вроджений сколіоз!В 12 років Аріани поставили діагноз (вроджений сколіоз 3 стадії) і повідомили, що потрібна термінова операція на хребті так як деформація прогресує...Історія Аріани Аріані в 12 років поставили діагноз (вроджений сколіоз 3...

ДЦП – не вирок! Допоможіть боротьбі маленького чемпіона Марка …

ДЦП – не вирок! Допоможіть боротьбі маленького чемпіона Марка …

ДЦП - не вирок! Боротьба маленького чемпіона Марка...У перший рік життя Марку поставили не простий діагноз - ДЦП спастична диплегія. Весь цей час батьки Марка справлялися самостійно. Але, з віком потреба в реабілітації росте і Марку потрібна дорога щомісячна...

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730