Наші проекти

Одне з головних завдань фонду – це координація благодійної діяльності меценатів, волонтерів та об`єднання всіх небайдужих для допомоги дитячим установам, лікарням, дитячим соціальним, спортивним та освітнім організаціям, та окремим дітям та сім`ям, які потребують допомоги для вирішення гострих соціальних та медичних проблем.

Дитячі лікарні

Допомога дитячим лікарням для забезпечення необхідним обладнанням та ліками. 

Соціальні установи

Допомога дитячим будинкам та іншим соціальним установам для забезпечення всім необхідним. 

Спортивні та оздоровчі організації

Сприяння в роботі дитячих спортивних та оздоровчих організацій. 

Творчі та соціальні гуртки

Підтрика дитячих творчих та соціальних гурків. 

Скарбничка фонду

Скарбничка фонду зберігає та розподіляє пожертвування благодійників, які довіряють нам самостійно спрямовувати кошти на термінові благодійні потреби і проекти, які на наш погляд найбільш гостро потребують допомоги. У скарбничку надходять ваші пожертви як з цільовим призначенням так і не пов’язані з опублікованими на сайті зборами.

Волонтерська допомога

Волонтерська допомога – це не тільки можливість допомогти людям і суспільству, але також і самореалізація, можливість вчитися і розвиватися, нове коло спілкування і навіть можливість отримати нову професію і кар’єру.

Ви керуєте авто? Знаєте іноземні мови? Можете писати статті? Фотографувати? Створювати дизайн? Ви сповнені ідей? Ви просто відповідальна людина, що має бажання допомогти? Приєднуйтесь до діяльності фонду та до наших волонтерських проектыв! Слідкуйте за нашими анонсами та заповнюйте анкету!

Новини та Проекти

Допоможемо Насті у боротьбі з хронічним аутоімунним запальним захворюванням

Допоможемо Насті у боротьбі з хронічним аутоімунним запальним захворюванням

Допоможемо Насті у боротьбі з хронічним аутоімунним запальним захворюваннямДо нашого фонду за допомогою звернулася мама Анастасії. Насті всього лише 18 років, і у неї знайшли систематичний червоний вовчак. Раніше Настя проходила лікування у Київському інституті...

Збір коштів для допомоги дітям та їхнім сім’ям, які постраждали внаслідок воєнних дій

Збір коштів для допомоги дітям та їхнім сім’ям, які постраждали внаслідок воєнних дій

Збір коштів для допомоги дітям та їхнім сім'ям, які постраждали внаслідок воєнних дійМільйони людей в Україні стикаються з неминучою гуманітарною кризою. Особливо від цього страджають діти, які залищаються без домівки, їжи, одягу та батьківського піклування. Їм...

Допоможемо Аріані побороти вроджений сколіоз!

Допоможемо Аріані побороти вроджений сколіоз!

Допоможемо Аріані побороти вроджений сколіоз!В 12 років Аріани поставили діагноз (вроджений сколіоз 3 стадії) і повідомили, що потрібна термінова операція на хребті так як деформація прогресує...Історія Аріани Аріані в 12 років поставили діагноз (вроджений сколіоз 3...

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This