Допоможемо Насті у боротьбі з хронічним аутоімунним запальним захворюванням

До нашого фонду за допомогою звернулася мама Анастасії. Насті всього лише 18 років, і у неї знайшли систематичний червоний вовчак. Раніше Настя проходила лікування у Київському інституті кардіології ім. Стражесько. А тепер, під час війни, сім’я Насті у пошуках клініки в якій можлива регулярна біологічна терапія та коштів для придбання щоденно необхідних ліків.

За 3 роки боротьби з недугою сім’я Насті вже не справляється з нею самостійно та потребую нашої допомоги!

Системний червоний вовчак (СКВ) – це хронічне аутоімунне запальне захворювання, яке виникає внаслідок атаки імунної системи на власні тканини та органи. Запалення, викликане вовчаком, може торкнутися багатьох органів і систем, включаючи суглоби, шкіру, нирки, клітини крові, мозок, серце та легені.

Настя хворіє на системний Червоний Вовчак з 2019 року,  який виявили після зробленої прививки від дифтерії. Хіміотерапія не дала бажаного результату, тепер протягом 5 років потрібно проходити біологічну терапію через кожні пів року.

Насті та її сім’ї потрібна фінансова підтримка для проходження біологічної терапії препаратом Ретуксимаб. А також засоби для придбання лікарських препаратів Селлсепт і Медрол, які вона повинна приймати щодня.

Допоможемо Насті разом!

Кожна гривня наблизить Настю до перемоги над тяжкою хворобою.

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This