Купуйте патріотичні футболки та допомагайте українським дітям!

Станьте благодійником придбавши патріотичну футболку або аксесуар у партнера нашого фонду. Купуючи патріотичні футболки та аксесуари Ви підтримуєте українських дітей та всю Україну у боротьбі за її щасливе та мирне майбутнє. 15% виручки з кожної проданої речі наш фонд передає на благодійні проекти, лікування українських дітей, допомогу переселенцям тощо та 10% інтернет-магазин передає на допомогу ЗСУ.

При замовленні введіть промокод promo5 та отримайте знижку 5%

Замовляйте патріотичні футболки та допомагайте дітям!

15% з продажу кожної футболки чи аксесуару наш фонд передає на благодійні проекти, лікування українських дітей, допомогу переселенцям тощо.
10% з продажу інтернет-магазин передає на потреби ЗСУ!

Наші Проекти

Одне з головних завдань фонду – це координація благодійної діяльності меценатів, волонтерів та об`єднання всіх небайдужих для допомоги дитячим установам, лікарням, дитячим соціальним, спортивним та освітнім організаціям, та окремим дітям та сім`ям, які потребують допомоги для вирішення гострих соціальних та медичних проблем.

Дитячі лікарні

Допомога дитячим лікарням для забезпечення необхідним обладнанням та ліками. 

Соціальні установи

Допомога дитячим будинкам та іншим соціальним установам для забезпечення всім необхідним. 

Спортивні та оздоровчі організації

Сприяння в роботі дитячих спортивних та оздоровчих організацій. 

Творчі та соціальні гуртки

Підтрика дитячих творчих та соціальних гурків. 

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This