Що ми робимо

Фонд провадить благодійну діяльність у сферах соціального захисту та соціального забезпечення дітей та їх сімей, допомоги постраждалим дітям внаслідок катастроф, аварій, дорожньо-транспортних пригод та інших обставин, які негативно впивають на життя та здоров’я дитини, збройних конфліктів і нещасних випадків, а також дітям-сиротам, та дітям які перебувають у складних життєвих обставинах тощо…

Наша мета

Мета фонду – координація благодійних активностей для швидкої та комплексної допомоги дітям в складних життєвих ситуаціях. Спрямування традиційної благодійності на усунення коренів соціальних проблем в житті дітей та їх сімей.

“ПОРЯТУНОК ДИТИНИ НЕ ЗМІНИТЬ СВІТ…
АЛЕ СВІТ БЕЗСУМНІВНО ЗМІНИТЬСЯ ДЛЯ ЦІЄЇ ДИТИНИ…”

ДОКУМЕНТИ ФОНДУ

Виписка з ЄДР про реєстрацію благодійного фонду та довідка про внесення в реєстр неприбуткових організацій.

Наші проекти

Одне з головних завдань фонду – це координація благодійної діяльності меценатів, волонтерів та об`єднання всіх небайдужих для допомоги дитячим установам, лікарням, дитячим соціальним, спортивним та освітнім організаціям, та окремим дітям та сім`ям, які потребують допомоги для вирішення гострих соціальних та медичних проблем.

Дитячі лікарні

Допомога дитячим лікарням для забезпечення необхідним обладнанням та ліками. 

Соціальні установи

Допомога дитячим будинкам та іншим соціальним установам для забезпечення всім необхідним. 

Спортивні та оздоровчі організації

Сприяння в роботі дитячих спортивних та оздоровчих організацій. 

Творчі та соціальні гуртки

Підтрика дитячих творчих та соціальних гурків. 

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This