Як долучитись та допомогти

Зателефонуйте +38 (097) 757-87-30, напишіть нам або зробіть свій внесок та долучіться до нашої діяльності!

Волонтери

Допомога – це не тільки про гроші. Якщо Ви мєте бажання змінити цей світ на краще та допомогати дітям, Ваш внесок буде дуже корисним в діяльності фонду! Стати волонтером >>>

Спонсорська допомога

Ми постійно зтикаємося з самими різними проблемами, як локальними так і глобальними, тому допомога бізнесу та інших організацій конче необхідна для їх успішного вирішення. Це не просто допомога, це вигідні інвестиції які допоможуть створити щасливе майбутнє. Стати партнером >>>

Благодійний внесок

Маєте змогу фінансово допомогти для реалізації програм нашого фонду – долучайтесь! Кожна гривня може змінити життя якоїсь дитини!

Скарбничка фонду

Скарбничка фонду зберігає та розподіляє пожертвування благодійників, які довіряють нам самостійно спрямовувати кошти на термінові благодійні потреби і проекти, які на наш погляд найбільш гостро потребують допомоги. У скарбничку надходять ваші пожертви як з цільовим призначенням так і не пов’язані з опублікованими на сайті зборами.

Волонтерська допомога

Волонтерська допомога – це не тільки можливість допомогти людям і суспільству, але також і самореалізація, можливість вчитися і розвиватися, нове коло спілкування і навіть можливість отримати нову професію і кар’єру.

Ви керуєте авто? Знаєте іноземні мови? Можете писати статті? Фотографувати? Створювати дизайн? Ви сповнені ідей? Ви просто відповідальна людина, що має бажання допомогти? Приєднуйтесь до діяльності фонду та до наших волонтерських проектыв! Слідкуйте за нашими анонсами та заповнюйте анкету!

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This