Допоможемо Аріані побороти вроджений сколіоз!

В 12 років Аріани поставили діагноз (вроджений сколіоз 3 стадії) і повідомили, що потрібна термінова операція на хребті так як деформація прогресує…

Історія Аріани

Аріані в 12 років поставили діагноз (вроджений сколіоз 3 стадії) і повідомили, що потрібна термінова операція на хребті, так як деформація прогресує.

У сім’ї Аріани є час до пів року зібрати гроші, так як це вроджене захворювання і з перехідним віком за останній рік сильно прогресує, і буде прогресувати до 15 років. Якщо не зробити операцію будуть проблеми з диханням і серцем.

В Університетській клініці Харкова озвучили вартість операції 10,000 $.

Як допомогти Аріані

Сім`я Аріани збирає кошти у розмірі 10 000$​ на операцію в Університетській клініці Харькова.

Інформація про збір коштів

Назва проекту: Збір коштів на оперцію Волинець Аріани

Діагноз: Вроджений сколіоз 3 стадії

Дата реалізації проекту: 01.02.2021

Необхідна сума: 200 000 грн.

Цільове призначення коштів: Оплата операції

Правила перерахування коштів

Основним об’єктом благодійної діяльності на сайті Української Біржі Благодійності є благодійний Проект. Загальна сума, необхідна для здійснення відповідного Проекту, а також суми відповідних Статей витрат (далі – Витрати) кожного Проекту, представляються автором Проекту або Фондом. Фонд перевіряє та гарантує правдивість інформації щодо загальної суми Проекту та сум відповідних Витрат по кожному Проекту.

Користувачі сайту (далі – Донори) на власний розсуд визначають розмір кожного свого пожертвування, а також Проект або витрат проекту, на які спрямовується кожне конкретне пожертвування. Після закінчення виконання Проекту Фонд надає детальний звіт про використання грошей, залучених за допомогою користувачів сайту. Гроші перераховані на рахунок Фонду поверненню не підлягають.

Гроші, перераховані Донорами, зараховуються на банківські рахунки Фонду. Потім Фонд перераховує зібрані гроші на банківський рахунок відповідного цільового призначення яке вказано в описі проекту. Фонд інформує Донорів кожного конкретного Проекту про завершення збору грошей на відповідний Проект шляхом публікації відповідної інформації на сторінці Проекту.

Донор також може перерахувати гроші «на Скарбничку Фонду». У разі перерахування грошей «на Скарбничку Фонду», гроші акумулюються на банківських рахунках Фонду і спрямовуються на конкретні Проекти відповідної категорії за рішенням Фонду.

У разі, коли благодійні кошти на Проект зібрані і Проекту надано статус «Завершено», пожертвування донорів, які продовжують надходити, автоматично потрапляють в «Скарбничка Фонду».

У випадку коли реалізація проекту не можлива з причин на які Фонд впливати не може пожертвування донорів зараховуються в «Скарбничку Фонду» та спрямовуються на конкретні Проекти відповідної категорії за рішенням Фонду.

Благодійні пожертви, які надходять на рахунок Фонду без вказівки цільового призначення (наприклад, не вказана: номер ордера і / або назва проекту, і / або одержувача благодійної допомоги і т.д.), або зазначена інформація не дозволяє ідентифікувати цільове призначення пожертвування, то вони зараховуються в «Скарбничка Фонду».

Допоможіть Аріані!

Маєте змогу фінансово допомогти Аріані – долучайтесь! 

Підтверджуючі Документи

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This