ДЦП – не вирок! Боротьба маленького чемпіона Марка…

У перший рік життя Марку поставили не простий діагноз – ДЦП спастична диплегія. Весь цей час батьки Марка справлялися самостійно. Але, з віком потреба в реабілітації росте і Марку потрібна дорога щомісячна реабілітація.

Історія сім`ї Марка

Мені було 18 років. Це була моя перша вагітність, від коханої людини. Ніхто не очікував, що так вийде. Ніч, швидка допомога, спроби зберегти вагітність, і пологи ..

Дитину мені не показали, відразу ж забрали. Не було чутно плачу. Наш хлопчик народився на 28-29 тижні вагітності, з вагою 1430, і 36см.

Нам поставили не простий діагноз – ДЦП.

Але, ми не погодимося з цим діагнозом, і будемо боротися до самого кінця! Я знаю, що з Божою допомогою у нас все ще обов’язково вийде!

Коли Марк лежав в пренатальні центрі, за один день на лікування ми могли витратити близько 1000, 1500 грн.

А Марк на хвилиночку, виходжувався 4 місяці …

Так ми влізли в борги, з яких мені здавалося ніколи не виліземо.

Минуло 10 місяців. Ми нарешті почала жити далі, і потихеньку забувати. Але, коли Марку було 1,4 року, йому поставили не простий діагноз – ДЦП.

Було складно, але ми справлялися. Оплачували всі реабілітації Марка. У такому режимі ми жили 2 роки, і потихеньку почали звикати до цього режиму.

У 2017 стан Марка почав погіршуватися. З віком спастика підвищується, і сковує рух дитини. Тіло болить як при крепатуре. Потрібна була щомісячна реабілітація.

Ми зрозуміли, що не подужаємо. Допомагали всі! Друзі, родичі, бабусі, і дідусі. Але, цього було мало ..

Але все таки світ не без добрих людей. Марка оточує любов, і турбота не тільки рідних людей, а й чарівників! Ви наша підтримка! Спасибі за те, що вірите в Марка!

Єлізавета Моторенко, Мама Марка

Як допомогти Марку

Марк показує дуже великі успіхи, і ми не маємо наміру зупинятися! Сім’я Марка нарешті знайшли центр реабілітації де Марк займається без сліз, а з задоволенням! Це позитивно впливає на реабілітацію .

Зараз сім’я Марка потребує допомоги небайдужих людей! У Марка запланована реабілітація на 17.08.20. Сума не велика – 18 900 грн.

Але якщо врахувати, що Марку потрібна щомісячна реабілітація яку вони намагаються оплачувати самостійно, без вашої допомоги ніяк.

Інформація про збір коштів

Назва проекту: Збір коштів на реабілітацію Моторенко Марка

Діагноз: ДЦП

Дата реалізації проекту: 17.08.2020

Необхідна сума: 18 900 грн.

Цільове призначення коштів: Оплата курсу реабілітації

Правила перерахування коштів

Основним об’єктом благодійної діяльності на сайті Української Біржі Благодійності є благодійний Проект. Загальна сума, необхідна для здійснення відповідного Проекту, а також суми відповідних Статей витрат (далі – Витрати) кожного Проекту, представляються автором Проекту або Фондом. Фонд перевіряє та гарантує правдивість інформації щодо загальної суми Проекту та сум відповідних Витрат по кожному Проекту.

Користувачі сайту (далі – Донори) на власний розсуд визначають розмір кожного свого пожертвування, а також Проект або витрат проекту, на які спрямовується кожне конкретне пожертвування. Після закінчення виконання Проекту Фонд надає детальний звіт про використання грошей, залучених за допомогою користувачів сайту. Гроші перераховані на рахунок Фонду поверненню не підлягають.

Гроші, перераховані Донорами, зараховуються на банківські рахунки Фонду. Потім Фонд перераховує зібрані гроші на банківський рахунок відповідного цільового призначення яке вказано в описі проекту. Фонд інформує Донорів кожного конкретного Проекту про завершення збору грошей на відповідний Проект шляхом публікації відповідної інформації на сторінці Проекту.

Донор також може перерахувати гроші «на Скарбничку Фонду». У разі перерахування грошей «на Скарбничку Фонду», гроші акумулюються на банківських рахунках Фонду і спрямовуються на конкретні Проекти відповідної категорії за рішенням Фонду.

У разі, коли благодійні кошти на Проект зібрані і Проекту надано статус «Завершено», пожертвування донорів, які продовжують надходити, автоматично потрапляють в «Скарбничка Фонду».

У випадку коли реалізація проекту не можлива з причин на які Фонд впливати не може пожертвування донорів зараховуються в «Скарбничку Фонду» та спрямовуються на конкретні Проекти відповідної категорії за рішенням Фонду.

Благодійні пожертви, які надходять на рахунок Фонду без вказівки цільового призначення (наприклад, не вказана: номер ордера і / або назва проекту, і / або одержувача благодійної допомоги і т.д.), або зазначена інформація не дозволяє ідентифікувати цільове призначення пожертвування, то вони зараховуються в «Скарбничка Фонду».

Допоможіть Марку!

Маєте змогу фінансово допомогти Марку в його боротьбі – долучайтесь! Кожна гривня змінює життя Марка на найкраще!

Підтверджуючі Документи

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This