Збір коштів для допомоги дітям та їхнім сім’ям, які постраждали внаслідок воєнних дій

Мільйони людей в Україні стикаються з неминучою гуманітарною кризою. Особливо від цього страджають діти, які залищаються без домівки, їжи, одягу та батьківського піклування. Їм терміново потрібні медичні товари та допомога першої необхідності. Будь ласка, давайте допоможемо їм всі разом!

Допоможіть українським дітям, які постраждали від війни

З 24 лютого було вбито понад сотні українських дітей. Багато інших отримали поранення. І понад 1,5 мільйона дітей покинули свої домівки.
Подумайте лишень – з початку війни щодня в середньому понад 75 тисяч дітей стають біженцями. Кожен день.

Наш фонд надає допомогу хворим українським дітям та їхнім родинам, які залишилися без ліків та лікування, сиротам, сім’ям біженців та мігрантів.

Зібрані гроші допомагають постраждалим від бойових дій отримати чисту воду, продукти, одяг, а також йдуть на надання першої медичної допомоги та придбання ліків.

Нашим дітям потрібна допомога!

Подаріть любов, захист і турботу українським дітям, які постраждали внаслідок бойових дій.

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This