Курси англійської мови онлайн для Українців

Станьте благодійником вивчаючи англійську мову онлайн у одного з партнерів нашого фонду. Вивчаючи англійську мову онлайн Ви підтримуєте українських дітей та всю Україну у боротьбі за її щасливе та мирне майбутнє. До 20% від вартості курсу наш фонд передає на благодійні проекти, лікування українських дітей, допомогу переселенцям тощо.

За промокодом PrayForUkraine знижка 15% для всіх українців на всі пакети уроків.

 

Курси англійської мови онлайн для Українців

За промокодом PrayForUkraine знижка 15% для всіх українців на всі пакети уроків.

Englishdom.com – онлайн школа англійської мови нового покоління. Більше 10 років надає навчання англійській мові з використанням інтерактивної цифрової платформи та є лідером ринку! Єдині в Україні поєднали англійську онлайн, розмовний клуб та онлайн-курс у єдиній платформі.

За промокодом PrayForUkraine знижка 15% для всіх українців на всі пакети уроків.

Flash – це найкращий вибір школи англійської для дітей, тому що:

  • Ми використовуємо ігрову методику навчання (тобто представляємо навчальну інформацію у форматі різноманітних інтерактивних ігор).
    Дослідження показали, що для того, щоб слово або фраза закарбувалися в пам’яті, їх необхідно повторити близько 280 разів. Наша методика включає інструмент повторення та закріплення без нудьги.
  • Офіс для навчання у пішому доступі. Ми розуміємо, як складно поєднувати роботу та батьківство. Тому мінімізували час, який вам потрібно витрачати на дорогу до школи Flash. У Вінниці ми відкрили вже 15 відділень, що гарантує наявність хоч би 1-2 офісів у вашому районі.
  • Якість навчання не залежить від кількості дітей у групі, тому що ми формуємо їх за рівнем знань, також усі працюють у парах чи ланцюжку.
  • Команда школи Flash – це викладачі, які мають високий рівень емпатії та здатності до ефективного навчання дітей.

Промо-код FLASH2022 на 10% знижки.

Speak Up – міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка налічує десятки шкіл в Україні та по всьому світу.
Навчаємо дорослих, готуємо майбутніх студентів до ЗНО, працюємо з дітьми від 7 років та підлітками.
Розроблено спеціальні короткі курси, проте локомотивами залишаються два продукти – онлайн та офлайн навчання для дорослих, повний курс, офлайн та онлайн навчання для дітей та підлітків, один академічний рік.

Отримай сертифікат номіналом 5000 грн для навчання у Speak Up. Акція обмежена за часом. Сертифікат доступний після консультації.

All Right – онлайн-школа англійської для дітей від 4 до 12 років. Індивідуальні уроки з професійними педагогами (носії мови та мовою користувача) проходять в інтерактивній класній кімнаті та враховують рівень знань та інтереси дитини. Школа навчає за Спікером – поєднання Кембриджської комунікативної методики та методу повного фізичного реагування (TPR). Є програма-гра Allright з Чарлі. Мобільна гра допомагає поставити дитині вимову. Штучний інтелект оцінює прогрес та стежить за динамікою.

Iknow – це вільний, гнучкий простір для цікавого навчання з економією часу.

Ми називаємо це «школою» щоб нікого не плутати, але Iknow – це ціла платформа, з сотнями викладачів з усього світу, з власною системою online освіти. Ми розробили свою комунікативну методику з системою відстеження результатів наших учнів та індивідуальним підбором викладачів за інтересами.

Курси англійської мови онлайн для Українців

Pin It on Pinterest

Share This