Курси англійської мови онлайн для Українців

Станьте благодійником вивчаючи англійську мову онлайн у одного з партнерів нашого фонду. Вивчаючи англійську мову онлайн Ви підтримуєте українських дітей та всю Україну у боротьбі за її щасливе та мирне майбутнє. До 20% від вартості курсу наш фонд передає на благодійні проекти, лікування українських дітей, допомогу переселенцям тощо.

За промокодом PrayForUkraine знижка 15% для всіх українців на всі пакети уроків.

 

Курси англійської мови онлайн для Українців

За промокодом PrayForUkraine знижка 15% для всіх українців на всі пакети уроків.

Englishdom.com – онлайн школа англійської мови нового покоління. Більше 10 років надає навчання англійській мові з використанням інтерактивної цифрової платформи та є лідером ринку! Єдині в Україні поєднали англійську онлайн, розмовний клуб та онлайн-курс у єдиній платформі.

За промокодом PrayForUkraine знижка 15% для всіх українців на всі пакети уроків.

Flash – це найкращий вибір школи англійської для дітей, тому що:

  • Ми використовуємо ігрову методику навчання (тобто представляємо навчальну інформацію у форматі різноманітних інтерактивних ігор).
    Дослідження показали, що для того, щоб слово або фраза закарбувалися в пам’яті, їх необхідно повторити близько 280 разів. Наша методика включає інструмент повторення та закріплення без нудьги.
  • Офіс для навчання у пішому доступі. Ми розуміємо, як складно поєднувати роботу та батьківство. Тому мінімізували час, який вам потрібно витрачати на дорогу до школи Flash. У Вінниці ми відкрили вже 15 відділень, що гарантує наявність хоч би 1-2 офісів у вашому районі.
  • Якість навчання не залежить від кількості дітей у групі, тому що ми формуємо їх за рівнем знань, також усі працюють у парах чи ланцюжку.
  • Команда школи Flash – це викладачі, які мають високий рівень емпатії та здатності до ефективного навчання дітей.

Промо-код FLASH2022 на 10% знижки.

Speak Up – міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка налічує десятки шкіл в Україні та по всьому світу.
Навчаємо дорослих, готуємо майбутніх студентів до ЗНО, працюємо з дітьми від 7 років та підлітками.
Розроблено спеціальні короткі курси, проте локомотивами залишаються два продукти – онлайн та офлайн навчання для дорослих, повний курс, офлайн та онлайн навчання для дітей та підлітків, один академічний рік.

Отримай сертифікат номіналом 5000 грн для навчання у Speak Up. Акція обмежена за часом. Сертифікат доступний після консультації.

All Right – онлайн-школа англійської для дітей від 4 до 12 років. Індивідуальні уроки з професійними педагогами (носії мови та мовою користувача) проходять в інтерактивній класній кімнаті та враховують рівень знань та інтереси дитини. Школа навчає за Спікером – поєднання Кембриджської комунікативної методики та методу повного фізичного реагування (TPR). Є програма-гра Allright з Чарлі. Мобільна гра допомагає поставити дитині вимову. Штучний інтелект оцінює прогрес та стежить за динамікою.

Iknow – це вільний, гнучкий простір для цікавого навчання з економією часу.

Ми називаємо це «школою» щоб нікого не плутати, але Iknow – це ціла платформа, з сотнями викладачів з усього світу, з власною системою online освіти. Ми розробили свою комунікативну методику з системою відстеження результатів наших учнів та індивідуальним підбором викладачів за інтересами.

Наші Проекти

Одне з головних завдань фонду – це координація благодійної діяльності меценатів, волонтерів та об`єднання всіх небайдужих для допомоги дитячим установам, лікарням, дитячим соціальним, спортивним та освітнім організаціям, та окремим дітям та сім`ям, які потребують допомоги для вирішення гострих соціальних та медичних проблем.

Дитячі лікарні

Допомога дитячим лікарням для забезпечення необхідним обладнанням та ліками. 

Соціальні установи

Допомога дитячим будинкам та іншим соціальним установам для забезпечення всім необхідним. 

Спортивні та оздоровчі організації

Сприяння в роботі дитячих спортивних та оздоровчих організацій. 

Творчі та соціальні гуртки

Підтрика дитячих творчих та соціальних гурків. 

Зроби внесок у своє майбутнє!

Майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом, бо чужих дітей не буває!

Черкаси, Україна

Контактний телефон: +38 (097) 7578730

Pin It on Pinterest

Share This